Berepült galamb jelentése



* Legalább egy kontakt mezõ szükséges

3-4 részbõl álló adatsort találhat a gyûrûn (országtól függ). Minden galambnak egyedi gyûrûazonosítója van.

  1. Országkód: Általában 2 vagy több karakter jelzi az országot. Például: SK, CZ, HUNG, AUSTRIA, CRO, RO, NL, BELG...
  2. Év: 2 vagy 4 karakter jelzi a galamb kelési évét. Példák: 09, 14, 15 or 2009, 2014, 2015...
  3. Tagszervezet (opcionális): néhány szövetség használja ezt a jelölést (magyar, szlovák, cseh, német...). Ez a szám sokszor nullával kezdõdik, vigyázzon nem keverje össze a gyûrûszámmal. Például: 0107, 0400, 03779... Néha lehetnek rajta speciális szavak, mint DERBY, OLIMPIA, VR98, M-55, PZHGP
  4. Gyûrûszám: számok, amelyek egyediek. Examples: 12, 397, 12556...

Amennyiben egy galambot jelent, akkor mindenképpen tartsa be ezt a sorrendet. Az egyes adatokat szóközzel, vonallal, per jellel stb tudja elválasztani.

Példák:

  • SK 12 02302 841
  • CZ 08 0245 652
  • DV 12 03548 3214
  • BELG 11 1254788
  • PL 11 PZHGP 45878
  • PL 14 0235 6874
  • HU 11 D 45878
  • HU 14 06 6548

Elveszett galambok nemzetközi bejelentései

Jelentett galambok listája

Filter

Gyûrûszám Galamb állapota Dátum Jelentette Tenyésztõ Szervezet Részletek
RO-2023-546856 Tud repülni 2024.06.12 Kiss Sándorné Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-26-29157 Tud repülni 2024.06.12 Huszár Péter Nem elérhetõ Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
M-2018-72-83 Sérült 2024.06.12 Denisa Bartošová Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-HN-28 Tud repülni 2024.06.12 Csonka Tibor Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2023-5209005 Elpusztult 2024.06.12 Horváth Ágnes Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
FR-2024-31928 Sérült 2024.06.12 Tátrainé Rónay Szilvia Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2024-M-193137 Elpusztult 2024.06.12 Fodor Andràs Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-P-55739 Tud repülni 2024.06.12 Orsó Pergő Dúc Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2019-13-29998 Sérült 2024.06.12 Lilla Czikora Axnix István Pannónia Postagalambsport Tagszövetség
HU-2020-N-21535 Tud repülni 2024.06.12 József Erdős László HPSE (G-23)
HU-2022-12-83604 Tud repülni 2024.06.12 Dani László Kun Károly Tatabánya Tagszövetség
HU-2023-N-36888 Kimerült 2024.06.12 Alex F Farkas Richárd B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-26-29185 Sérült 2024.06.12 Dékai NORBERT Nem elérhetõ Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2020-N-215535 Tud repülni 2024.06.11 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2021-D-694328 Kimerült 2024.06.11 Tomis zoltán Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2022-915602 Kimerült 2024.06.11 Erdélyi Milán Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
PL-2022-0246-7405 Kimerült 2024.06.11 Csirmaz hajni Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-04-40820 Tud repülni 2024.06.11 Csögör József Nem elérhetõ Dél-Duna Tagszövetség
HU-2024-23-57764 Tud repülni 2024.06.11 Kereszti Attila Nem elérhetõ Karancs Versenykerület
HU-2024-12-96167 Tud repülni 2024.06.11 László Rugovics Nem elérhetõ Tatabánya Tagszövetség
HU-2022-11-78533 Kimerült 2024.06.11 Erdélyi Milán Nem elérhetõ Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-D-755822 Tud repülni 2024.06.11 Földing Norbert Tamás Zoltán Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-11-83535 Tud repülni 2024.06.11 Rugovics László Rugovics László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-P-41981 Tud repülni 2024.06.11 Memeth Istvan Szemán Miklós Szabolcs Tagszövetség
EE-2023-19288-10 Kimerült 2024.06.11 Komlósi András Nem elérhetõ Nem elérhetõ
EE-2023-H-10 Kimerült 2024.06.11 Komlós András Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-01-8474 Tud repülni 2024.06.11 József Széles Kovács Sándor Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2022-10-56576 Tud repülni 2024.06.11 Róbert Csajági Kerecseny György Hajdú Versenykerület
HU-2024-01-22833 Tud repülni 2024.06.11 Virányi Gergely Lusták József B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-01-7801 Tud repülni 2024.06.11 Durda Ferenc B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2024-19-13253 Tud repülni 2024.06.11 Róbert Csajági Nem elérhetõ Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2022-13-67092 Tud repülni 2024.06.11 Kálmán Károly Kovács Róbert Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-763666 Tud repülni 2024.06.11 Kovács Tamás Alföldi Tamás Békés Tagszövetség
HU-2024-31-31628 Tud repülni 2024.06.11 Jakab Tamás Nem elérhetõ Fertőparti Versenykerület
HU-2024-M-190568 Tud repülni 2024.06.11 Nagy Lajos Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2023-2013018 Tud repülni 2024.06.11 Hegedűs József Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
RO-2023-812818 Tud repülni 2024.06.11 Hegedűs József Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2022-R-243521 Tud repülni 2024.06.11 Lacika Kádár Tibor Közép-Tisza Tagszövetség
HU-2022-19-92682 Tud repülni 2024.06.11 Sándor Megyeri Iglódi Ferenc Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2024-23-60232 Tud repülni 2024.06.11 Tibor Dr.Kenyér Nem elérhetõ Karancs Versenykerület
HU-2022-D-727878 Tud repülni 2024.06.11 Tibor Dr.Kenyér J.Varga Attila Kisalföld Postagalamb Versenykerület
CZ-2023-034-481 Tud repülni 2024.06.10 Dubi Barbara Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-D-675499 Kimerült 2024.06.10 Tibi Schmidt Balázs Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2022-15-48220 Tud repülni 2024.06.10 Kereső Nem elérhetõ Békés Tagszövetség
HU-2023-28-81400 Tud repülni 2024.06.10 István Pusoma Balogh Zoltán Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2021-D-627524 Tud repülni 2024.06.10 Lados David Bartoli Rudolf ifj. Esztergom Versenykerület
HU-2024-06-70694 Tud repülni 2024.06.10 Szabó József Nem elérhetõ Dunakanyar Tagszövetség
HU-2023-17-55384 Tud repülni 2024.06.10 Papp László Nem elérhetõ Kolumbia Sport Klub Versenykerület
IHU-2016-S-89301 Kimerült 2024.06.10 Milan Peter Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-02-96033 Tud repülni 2024.06.10 Feri Borsos László Villám Klub
HU-2023-D-745410 Tud repülni 2024.06.10 Surman Mihály Cziger Zsolt Dr. Dél-Duna Tagszövetség
HU-2023-30-69907 Tud repülni 2024.06.10 Xy Radics Attila Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-17-54918 Tud repülni 2024.06.10 Xy Dobi Sándor Kolumbia Sport Klub Versenykerület
RO-2023-1064706 Tud repülni 2024.06.10 Juraj Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
RO-2023-100606 Elpusztult 2024.06.10 Tibor Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
Ró-2023-D-2005042 Tud repülni 2024.06.10 Kovács illés Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-17-56827 Tud repülni 2024.06.10 Huszák József Frigyer János Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2021-29-99763 Kimerült 2024.06.10 Bogdán Ruben Kövesi János Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-751398 Kimerült 2024.06.10 Judit Suveges Pálinkás Sándor Hatvan és Környéke Tagszövetség
HU-2023-01-8433 Kimerült 2024.06.10 Árendás Mihály Kovács Sándor Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2023-D-789361 Tud repülni 2024.06.10 Józsi Nagy Zoltán Aranyhomok Tagszövetség
SK-2023-01143-2802 Kimerült 2024.06.10 István Kovács Nem elérhetõ Nem elérhetõ
CRO-2022-1528 Tud repülni 2024.06.10 Mazzag József Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-P-45458 Kimerült 2024.06.10 Tomi Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-P-45438 Kimerült 2024.06.10 Tomi Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-23-46155 Kimerült 2024.06.10 Varga-Várallai Petra Pálmány Boldizsár Karancs Versenykerület
CRO-2023-27549 Kimerült 2024.06.10 Alexa Csaba Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-26-28179 Tud repülni 2024.06.10 Balázs János Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2021-28-67476 Tud repülni 2024.06.10 Farkas Béla Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2021-214-3467 Tud repülni 2024.06.10 Nem elérhetõ 31-14 Közös verseny Dahme
HU-2020-N-197744 Tud repülni 2024.06.10 Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-30-64730 Tud repülni 2024.06.10 Molnár Ferenc Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-P-46649 Tud repülni 2024.06.10 Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-19-6025 Tud repülni 2024.06.10 Nem elérhetõ Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2022-26-22327 Tud repülni 2024.06.10 Horváth János Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-30-64071 Tud repülni 2024.06.10 Nagy Lajos Aranyhomok Tagszövetség
HU-2024-15-63396 Kimerült 2024.06.10 Joco Nem elérhetõ Békés Tagszövetség
HU-2023-11-97476 Kimerült 2024.06.09 Hofbauer Zsolt Kiss Béla Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-17-56627 Tud repülni 2024.06.09 Huszák József Nem elérhetõ Kolumbia Sport Klub Versenykerület
SK-2023-0499-201 Kimerült 2024.06.09 Palkó László Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2023-2009614 Kimerült 2024.06.09 Szkibák István Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
SK-2024-0999-1587 Tud repülni 2024.06.09 Csík István Ádám Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-06-70122 Kimerült 2024.06.09 Bendják Sándor Nem elérhetõ Dunakanyar Tagszövetség
HU-2023-17-58322 Tud repülni 2024.06.09 János Strobli Tudomány László Kolumbia Sport Klub Versenykerület
SK-2023-02499-201 Kimerült 2024.06.09 Palkó László Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-22-50614 Kimerült 2024.06.09 Ádám Nem elérhetõ Szabolcs Tagszövetség
HU-2023-D-744337 Kimerült 2024.06.09 Szollár Máté Ivácson Attila Villám Klub
HU-2022-19-92680 Kimerült 2024.06.09 Kócsik Kálmán Iglódi Ferenc Törökszentmiklós Tagszövetség
UNG-2023-16-76761 Tud repülni 2024.06.09 Jóó! Nem elérhetõ Esztergom Versenykerület
HU-2024-10-73696 Tud repülni 2024.06.09 Miheller Zoltán Nem elérhetõ Hajdú Versenykerület
RO-2023-764625 Tud repülni 2024.06.09 Kinga Huszka Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2011-D-388907 Kimerült 2024.06.09 József Hoppál Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-13-74628 Tud repülni 2024.06.09 Stolmàr Tibor Sárközi József Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-43-24455 Sérült 2024.06.09 Benkocs Bence Markos János HPSE (G-23)
HU-2023-N-36802 Kimerült 2024.06.09 Csaba Kókai Farkas Richárd B-I. Szilasmenti Versenykerület
CRO-2023-15448 Kimerült 2024.06.09 Lipták Ferenc Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
SLOVENIJA-2022-114-335 Sérült 2024.06.09 Pàl Petrina Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2023-219639 Kimerült 2024.06.09 S.T. Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-19-9169 Kimerült 2024.06.09 Szilágyi Imre Demeter László Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2019-D-463328 Tud repülni 2024.06.09 Pintér Attila Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-43-21075 Tud repülni 2024.06.09 Koszorús László HPSE (G-23)
HU-2023-D-772878 Tud repülni 2024.06.09 Song Shuang Zhu Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2023-17-59113 Tud repülni 2024.06.09 Kovács János Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2022-D-687193 Tud repülni 2024.06.09 Róbert Szabó Mátyus Krisztián Tatabánya Tagszövetség
HU-2023-P-488465 Tud repülni 2024.06.09 Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-771138 Tud repülni 2024.06.09 Székely László Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2023-17-60998 Tud repülni 2024.06.09 Kovács János Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2023-31-27527 Tud repülni 2024.06.09 Földing Norbert Jakab Sándor Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-11-5339 Tud repülni 2024.06.09 Füredi Péter Cséfalvay László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-13-75842 Tud repülni 2024.06.09 László Knapp Rács József Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-780190 Sérült 2024.06.09 Patócs Tibor Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-08-49082 Tud repülni 2024.06.09 Rábensteiner Zoltán Nem elérhetõ Észak II. Tagszövetség
ES-2021-194468 Tud repülni 2024.06.09 Kiss Mátyás Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-P-49490 Kimerült 2024.06.09 Kovács Attila Kovács László Szabolcs Tagszövetség
SK-2022-M-55-3505 Tud repülni 2024.06.09 Surman Mihály Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-782869 Tud repülni 2024.06.09 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-15-52689 Tud repülni 2024.06.09 József Veverka Zsolt Békés Tagszövetség
HU-2024-30-71602 Tud repülni 2024.06.09 József Nem elérhetõ Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-N-36841 Tud repülni 2024.06.09 Mészáros Zsolt Farkas Richárd B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-D-765573 Tud repülni 2024.06.09 Jan Balint Szűcs Károlyné Esztergom Versenykerület
HU-2023-D-889361 Elpusztult 2024.06.09 Jozsi Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2021-D-606627 Kimerült 2024.06.09 Pál Jeviczky Baricsa János Békés Tagszövetség
HU-2024-43-31491 Tud repülni 2024.06.08 Gábor Kiss Nem elérhetõ HPSE (G-23)
HU-2024-D-870941 Tud repülni 2024.06.08 Gábor Kiss Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2020-D-539285 Kimerült 2024.06.08 Ferenc Takács Móra Imre Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-11-98904 Tud repülni 2024.06.08 Krisztián Bialkó Nem elérhetõ Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-D-782522 Tud repülni 2024.06.08 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-30-62373 Tud repülni 2024.06.08 József Váli Árpád Aranyhomok Tagszövetség
HU-2017-D-321480 Tud repülni 2024.06.08 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-D-771325 Tud repülni 2024.06.08 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-11-14822 Tud repülni 2024.06.08 Pungor Levente Nem elérhetõ Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-D-789273 Kimerült 2024.06.08 Benkocs Bence Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-29-19313 Tud repülni 2024.06.08 Szabó Ernő Surányi János Pannónia Postagalambsport Tagszövetség
HU-2022-05-99259 Kimerült 2024.06.08 György Beri Halász András Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2024-02-98918 Tud repülni 2024.06.08 Gera László Nem elérhetõ Villám Klub
CRO-2019-13962 Kimerült 2024.06.08 Dugmanits Réka Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-28-81400 Tud repülni 2024.06.08 Tóth Balogh Zoltán Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2024-19-21235 Tud repülni 2024.06.08 Fejős Zsolt Nem elérhetõ Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2021-26-10318 Tud repülni 2024.06.08 Lambert Iván Pónus Tibor Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-22-48942 Kimerült 2024.06.08 Tomis zoltán Karasz András Szabolcs Tagszövetség
HU-2023-D-776 Tud repülni 2024.06.08 Kapus Endre Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2021-D-620858 Sérült 2024.06.08 Eliška Holubová Fűzfa László Alpokalja Postagalamb Sportegyesület
HU-2023-08-42820 Tud repülni 2024.06.08 Csalavári István Kovács Gergő János Észak II. Tagszövetség
HU-2022-D-717810 Sérült 2024.06.08 Éva Schilling Péterné Kenéz István Közép-Tisza Tagszövetség
HU-2023-16-76908 Kimerült 2024.06.08 Ondřej Fajmon Gmeiner Péter Esztergom Versenykerület
HU-2022-23-43277 Tud repülni 2024.06.08 Ferenc Ködmön Ködmön Ferenc Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2007-17-7985 Tud repülni 2024.06.08 Zombori Zsolt Nem elérhetõ Kolumbia Sport Klub Versenykerület
RO-2023-302567 Tud repülni 2024.06.08 Hernyes Péter Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2024-02-4183 Tud repülni 2024.06.08 Pók Győző-Gábor Nem elérhetõ Villám Klub
HU-2022-19-97705 Kimerült 2024.06.08 Tóth Gábor Gyárfás Sándor Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2021-01-98109 Kimerült 2024.06.08 Milan Búzás Zoltán B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-31-27496 Tud repülni 2024.06.08 Daniel Varga Horkai Róbert Esztergom Versenykerület
HU-2023-D-781033 Tud repülni 2024.06.08 Kálmán Károly Szirácsik Ervin Karancs Versenykerület
HU-2021-R-224020 Tud repülni 2024.06.08 Kozek Norbert Gábor Mihály Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-10-67138 Tud repülni 2024.06.08 Imi Petró Sándor HPSE (G-23)
HU-2023-P-49842 Tud repülni 2024.06.08 Galambász Szabó Zoltán Törökszentmiklós Tagszövetség
RO-2023-801450 Kimerült 2024.06.08 Lajos Kanalas Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-19-9831 Tud repülni 2024.06.08 Piller zoltán Nem elérhetõ Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2022-26-24824 Tud repülni 2024.06.08 István Lakatos Tóth Zoltán id. Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-43-20952 Tud repülni 2024.06.08 Nagy Rajmond Pikóné Szabó Tünde HPSE (G-23)
HU-2023-N-34565 Tud repülni 2024.06.08 Mészáros Zsolt Ferge Miklós ifj. Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2022-19-96317 Kimerült 2024.06.08 Juhász Márton Bagi Attila Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2021-D-620350 Tud repülni 2024.06.08 Dr.Ecsédi Károly Pukler Károly László Alpokalja Postagalamb Sportegyesület
HU-2021-N-25008 Tud repülni 2024.06.08 Börcsökné Konyecsni Valéria Földing Norbert Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-16-78308 Tud repülni 2024.06.08 Jenő András Horvath Bodó Gyula Esztergom Versenykerület
HU-2022-19-97777 Tud repülni 2024.06.08 Kriszta-Flóra Szőcs Csortos Imre R33 Kunsági Postagalambsport Egyesület
HU-2023-D-766233 Tud repülni 2024.06.08 Jenő András Horvath Farkas József Esztergom Versenykerület
HU-2024-15-63437 Tud repülni 2024.06.08 Nagy Károly Nem elérhetõ Békés Tagszövetség
HU-2023-05-99757 Tud repülni 2024.06.08 Kovács illés Ferge Sándor Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-20-36159 Tud repülni 2024.06.08 KAPOSVÁRI TIBOR Nem elérhetõ Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-20-32912 Tud repülni 2024.06.08 KAPOSVÁRI TIBOR Ferenczi Igor Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2021-19-87457 Tud repülni 2024.06.08 Ifj kusel dúc Csekő Gábor Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2022-11-90439 Elpusztult 2024.06.08 Nándor Vertetics Szabolcs Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2024-02-985 Kimerült 2024.06.08 Ujszászi Viktor Nem elérhetõ Villám Klub
HU-2023-D-756861 Tud repülni 2024.06.08 Takács Gábor Vincze Zoltán Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-29-12064 Sérült 2024.06.08 Varga József Kovács Róbert Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2022-45-122 Kimerült 2024.06.07 Gal Alex Sós Sándor Nyírség összevont (T-16 - T-14)
HU-2022-D-683651 Kimerült 2024.06.07 Attila Kovács Balázs Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2024-N-44868 Tud repülni 2024.06.07 Szekeres Imre Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-11-9779 Tud repülni 2024.06.07 Élő Szilveszter Knauz László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-13-67862 Tud repülni 2024.06.07 Csányi Tibor Lendvai Zsolt Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-28-81006 Kimerült 2024.06.07 iFLINGER kÁROLY Zilai Gábor Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-20-35782 Tud repülni 2024.06.07 Rács József Kozári Gábor Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
RO-2023-565276 Sérült 2024.06.07 Galkó József Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2022-D-715127 Kimerült 2024.06.07 Márk Tóth Peczár Gergely Péter Villám Klub
HU-2022-26-220 Tud repülni 2024.06.07 Nagy tibi Nem elérhetõ Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2024-13-79446 Tud repülni 2024.06.07 Bársony Mihály Nem elérhetõ Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-781903 Tud repülni 2024.06.07 Baranyai Imre Kiss András Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2021-D-638867 Sérült 2024.06.07 Norbert Horinka Molnár Mátyás Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2024-D-878561 Tud repülni 2024.06.07 Nemeth Istvan Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-01-18020 Kimerült 2024.06.07 Teveli Róbert Mácsár Lajos Dunakanyar Tagszövetség
HU-2023-12-92375 Tud repülni 2024.06.07 Mészáros Zsolt Preil Ildikó Tatabánya Tagszövetség
HU-2022-R-248036 Tud repülni 2024.06.06 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-30-63220 Tud repülni 2024.06.06 József Nem elérhetõ Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-30-63226 Tud repülni 2024.06.06 József Nem elérhetõ Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-30-62568 Tud repülni 2024.06.06 József Nem elérhetõ Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-43-25814 Tud repülni 2024.06.06 Jakab István László Zoltán HPSE (G-23)
RO-2023-519557 Kimerült 2024.06.06 Erdélyi Milán Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2021-D-607155 Tud repülni 2024.06.06 József Laczkó Zsolt Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2021-D-657346 Tud repülni 2024.06.06 József Varényi Gábor Aranyhomok Tagszövetség
HU-2014-D-830726 Tud repülni 2024.06.06 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2017-M-150623 Tud repülni 2024.06.06 József Madar Gyula B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2021-17-34012 Tud repülni 2024.06.06 József Nem elérhetõ Kolumbia Sport Klub Versenykerület
CRO-2023-4027 Sérült 2024.06.06 Pappné Szücs Éva Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
Ró-2021-FCI-298006 Tud repülni 2024.06.06 Istvánne Gyüjtő Nem elérhetõ Nem elérhetõ
Ró-2022-HOLD-3015589 Tud repülni 2024.06.06 Istvánne Gyüjtő Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-765059 Tud repülni 2024.06.06 Mészáros Zsolt Kohl István Esztergom Versenykerület
HU-2023-01-14576 Tud repülni 2024.06.06 Mészáros Zsolt Virányi Gergely Dunakanyar Tagszövetség
SZLOVáKIA-2023-0999-5015 Tud repülni 2024.06.06 Kajtár Attila Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2023-82550 Tud repülni 2024.06.06 Szabó László Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2024-D-848524 Tud repülni 2024.06.06 X Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-11-87700 Tud repülni 2024.06.06 Frantisekspiroch Szentesi Endre Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-31-28243 Tud repülni 2024.06.06 Péter József Budai János Fertőparti Versenykerület
HU-2023-D-761305 Tud repülni 2024.06.06 Péter József Anek József Nyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-05-511 Tud repülni 2024.06.06 Csögör József Megyeri Árpád Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-M-185304 Tud repülni 2024.06.06 János Schwartz Kürthi Gábor Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2021-11-57642 Tud repülni 2024.06.06 Ludovit Fogas Nem elérhetõ Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-11-88781 Tud repülni 2024.06.06 József Széles Koczman József Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2024-10-74327 Tud repülni 2024.06.06 Tóth Imre Nem elérhetõ Hajdú Versenykerület
HU-2023-30-64730 Tud repülni 2024.06.06 Molnár Ferenc Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-P-46649 Tud repülni 2024.06.06 Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-30-64071 Tud repülni 2024.06.06 Nagy Lajos Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-16-77617 Tud repülni 2024.06.05 Peter Adelmann Farda József Esztergom Versenykerület
HU-2023-15-58412 Kimerült 2024.06.05 Miroslav Antolik Bernáth János Békés Tagszövetség
SRB-2021-224964 Tud repülni 2024.06.05 Kovács László Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
SK-2019-03301-1474 Tud repülni 2024.06.05 Ivo Doubravský Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2020-11-48615 Kimerült 2024.06.05 Szentesi Endre Marics István Kisalföld Postagalamb Versenykerület
RO-2022-517203 Sérült 2024.06.05 Bogádi György Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-11-3066 Tud repülni 2024.06.05 József Széles Vulcz János Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2018-R-122818 Sérült 2024.06.05 Udvari Zoltán Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-29-12064 Tud repülni 2024.06.05 Varga József Nem elérhetõ Bakony és Környéke Sport Klub
HU-2021-11-75567 Tud repülni 2024.06.05 Dénes Ádám Bedő László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
RO-2022-581393 Kimerült 2024.06.05 Tóth-Tiszai Tünde Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2024-02-1913 Tud repülni 2024.06.05 dr. Berta Krisztián Nem elérhetõ Villám Klub
HU-2022-D-670255 Elpusztult 2024.06.05 Ferenc Batha Surman József B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-26-26431 Sérült 2024.06.05 Péter Varga Bodó József Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2022-11-82936 Sérült 2024.06.05 Soproni Madarmentok alapítvány Takács Jenő Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-HUNG-11 Sérült 2024.06.05 Soproni Madarmentok alapítvány Nem elérhetõ Nem elérhetõ
CRO-2023-1354 Tud repülni 2024.06.05 Mazzag József Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-05-1917 Tud repülni 2024.06.05 József Borka Imre Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2021-05-93996 Tud repülni 2024.06.05 József Nem elérhetõ Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-06-61869 Elpusztult 2024.06.05 Gergő Vósner József Dunakanyar Tagszövetség
HU-2023-D-756782 Kimerült 2024.06.05 Unger Làszló Vámosi István Kisalföld Postagalamb Versenykerület
RO-2023-774529 Kimerült 2024.06.05 Michal Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2022-D-715803 Kimerült 2024.06.05 Sabine Hofmacher Mikó Klaudia Alpokalja Postagalamb Sportegyesület
RO-2021-757354 Tud repülni 2024.06.05 Kiss András Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2021-08-13014 Sérült 2024.06.05 Tomis zoltán Molnár Dániel Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-D-799279 Tud repülni 2024.06.05 Érsek Gyula Kovács József Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-783386 Tud repülni 2024.06.05 Ludovit Fogas Kovács Kornél Közép-Tisza Tagszövetség
HU-2024-29-29810 Tud repülni 2024.06.05 Margl Zoltán Nem elérhetõ Bakony és Környéke Sport Klub
HU-2023-D-771138 Tud repülni 2024.06.05 Székely László Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2024-D-853968 Tud repülni 2024.06.05 Tóth Imre Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-31-2066 Kimerült 2024.06.04 Bianca Sokol Nem elérhetõ Fertőparti Versenykerület
HU-2020-D-555408 Tud repülni 2024.06.04 Alföldi Tamás Alföldi Tamás Békés Tagszövetség
RO-2023-766998 Tud repülni 2024.06.04 Ferenc Ködmön Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
SLO-2022-107-11252 Kimerült 2024.06.04 Vajda N Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-11-92303 Kimerült 2024.06.04 váczi andrás Tóth László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2011-2017-14843 Elpusztult 2024.06.04 Horvath Mihály Nem elérhetõ Nem elérhetõ
CRO-2023-18449 Kimerült 2024.06.04 Milan Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2021-11-92303 Kimerült 2024.06.04 váczi andrás Nem elérhetõ Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2023-D-797649 Kimerült 2024.06.04 váczi andrás Zergi Dezső Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-11-1518 Tud repülni 2024.06.04 Pavol Takács Gábor Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2020-23-19524 Kimerült 2024.06.04 Nagy József Juhász Pál Zsolt Karancs Versenykerület
HU-2023-28-79026 Tud repülni 2024.06.04 balog norbert Túróczi Antal Közép-Tisza Tagszövetség
HU-2023-11-79 Tud repülni 2024.06.04 László Cséfalvay Kókai Csaba Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-D-685116 Elpusztult 2024.06.04 Hegedüs Attila Kovács József Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-19-91809 Kimerült 2024.06.04 Mochnács András Makai János Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2023-26-29188 Tud repülni 2024.06.04 Enikő Kovács Nem elérhetõ Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
SLOVENIA-2023-116-46 Tud repülni 2024.06.04 JÁNOS Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-757452 Tud repülni 2024.06.04 Rigo Mihály Szórádi Imre Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2022-13-67042 Tud repülni 2024.06.04 Dobi Tamás Rács József Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2022-11-89625 Tud repülni 2024.06.04 Sándor Jakab Cséfalvay László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2024-D-829600 Tud repülni 2024.06.04 Tamás Czödör Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-775625 Elpusztult 2024.06.04 Ludasi László Seres Zsolt Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-12-92026 Tud repülni 2024.06.04 Kovács István Csizmadia Tibor Tatabánya Tagszövetség
HU-2023-15-58828 Tud repülni 2024.06.04 Szalavics Gábor Nem elérhetõ Békés Tagszövetség
HU-2024-D-848536 Tud repülni 2024.06.03 DEÁK SÁNDOR Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-17-46511 Tud repülni 2024.06.03 Zsohar Sandor Kiss János Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2022-10-64627 Kimerült 2024.06.03 Nagy János Tatár Mihály HPSE (G-23)
HU-2022-14-69028 Elpusztult 2024.06.03 Krisztián Farkas Szalai József Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-795784 Elpusztult 2024.06.03 sütő zoltán Sárai István Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
SLO-2023-107-1330 Tud repülni 2024.06.03 Riegler Zsolt Nem elérhetõ Nem elérhetõ
BIH-2023-4 Kimerült 2024.06.03 Sajgó István Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2022-14-69584 Kimerült 2024.06.03 Timmer János Farkas László Nyugat-Dunántúl Tagszövetség
BULGARIA-2022-611-81 Tud repülni 2024.06.03 Király béla Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2022-17-48887 Kimerült 2024.06.03 Szilágyi Imre Nem elérhetõ Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2022-21-47985 Kimerült 2024.06.03 Szilágyi Imre Ivicz Lázár József Hírös Tagszövetség
HU-2022-01-3010 Kimerült 2024.06.03 Ferenc Szanyi Jilly Bertalan dr. Dunakanyar Tagszövetség
RO-2021-640159 Tud repülni 2024.06.03 Király béla Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-24-6027 Kimerült 2024.06.03 Martin Medvegy Csontos Szabolcs Észak II. Tagszövetség
RO-2022-283114 Kimerült 2024.06.03 Csontos Szabolcs Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
SK-2023-0524-510 Kimerült 2024.06.03 Nagy Zoltan Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-776695 Tud repülni 2024.06.03 Irházi Csaba Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-N-42847 Tud repülni 2024.06.03 KIS KÁROLY Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-D-832387 Tud repülni 2024.06.03 Adrián Arnold Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2024-02-1978 Tud repülni 2024.06.03 Imre Botos Nem elérhetõ Villám Klub
HU-2023-30-69415 Tud repülni 2024.06.03 Leon Geiszt Viktor Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-15-53276 Kimerült 2024.06.03 Hartyáni Fanni Nem elérhetõ Békés Tagszövetség
HU-2023-15-58132 Tud repülni 2024.06.03 Attila Kiss Erdős Béla Békés Tagszövetség
HU-2023-04-34563 Tud repülni 2024.06.03 Nagy György Nagy István Dél-Duna Tagszövetség
HU-2023-D-774517 Kimerült 2024.06.03 Jenő Lőrinc Ervin Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2024-06-69647 Tud repülni 2024.06.03 Szabó Károly Nem elérhetõ Dunakanyar Tagszövetség
HU-2024-N-42942 Tud repülni 2024.06.03 Csaba Fejős Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-16-80101 Kimerült 2024.06.03 Erzsébet Gergely Egri István Esztergom Versenykerület
HU-2022-08-32225 Kimerült 2024.06.03 Veleczki Gergely Gyenes Péter Észak II. Tagszövetség
HU-2019-P-29931 Tud repülni 2024.06.03 László Orosz Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-752521 Tud repülni 2024.06.03 Péter Varga Pálinkás Sándor Hatvan és Környéke Tagszövetség
HU-2024-D-752521 Tud repülni 2024.06.03 Péter Varga Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-16-80032 Kimerült 2024.06.03 Erdélyi Milán Egri István Esztergom Versenykerület
HU-2023-D-760617 Tud repülni 2024.06.02 POTER Fodor András Alpokalja Postagalamb Sportegyesület
HU-2023-D-772855 Tud repülni 2024.06.02 Krisztián Bialkó Song Shuang Zhu Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2023-D-781581 Tud repülni 2024.06.02 Attila Bisztrán Sipos József Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-12-88055 Tud repülni 2024.06.02 István Cseledi Sándor Tatabánya Tagszövetség
HU-2020-23-14846 Tud repülni 2024.06.02 Andrej Csordás Árpád Karancs Versenykerület
HU-2019-15-30527 Elpusztult 2024.06.02 zoli czibolya Nem elérhetõ Békés Tagszövetség
HU-2023-26-31995 Tud repülni 2024.06.02 István Lakatos Bodzán Sándor Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-01-14592 Tud repülni 2024.06.02 Tuza Tibor Virányi Gergely Dunakanyar Tagszövetség
HU-2020-D-564873 Tud repülni 2024.06.02 Ístván Kertész Horváth István id. Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-12-90299 Tud repülni 2024.06.02 István Varga Kun Károly Tatabánya Tagszövetség
Hú-2022-26-22515 Tud repülni 2024.06.02 Dénes Ferenc Kiss János Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-07-74434 Tud repülni 2024.06.02 Horváth János Nagy József Gábor ifj. Hatvan és Környéke Tagszövetség
HU-2021-13-58016 Tud repülni 2024.06.02 Horváth János Kovács Róbert Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2024-26-39534 Tud repülni 2024.06.02 Horváth János Nem elérhetõ Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
RO-2022-349816 Tud repülni 2024.06.02 serfel attila Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2021-11-72300 Tud repülni 2024.06.02 Milán Sándor Bakos László Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2019-D-515866 Tud repülni 2024.06.02 József Nagy Dulai László Hatvan és Környéke Tagszövetség
HU-2020-20-12114 Kimerült 2024.06.02 Imre Bors Sergio Gonzalez Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-746165 Tud repülni 2024.06.02 Csaba Szecskó Lajkó Gyula Dél-Duna Tagszövetség
HU-2023-D-794624 Tud repülni 2024.06.02 Merész Pál Nyesténé Nagy Krisztina Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2024-19-12873 Tud repülni 2024.06.02 Gazdag Béla Nem elérhetõ Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2023-D-746362 Sérült 2024.06.02 Árpád Megyeri Zsebő Károly Dél-Duna Tagszövetség
HU-2023-45-3813 Tud repülni 2024.06.02 Homai Arnold Tóth Ferenc Nyírség összevont (T-16 - T-14)
HU-2022-D-695739 Tud repülni 2024.06.02 Károly Dékai Attila Esztergom Versenykerület
SK-2023-0675-1007 Tud repülni 2024.06.02 Betti Komáromi Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-14-74319 Kimerült 2024.06.02 Mk Kiss Ernő Alpokalja Postagalamb Sportegyesület
HU-2023-20-39102 Kimerült 2024.06.02 sztankovics mátyás Ruzsity Piroska Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2022-10-63574 Tud repülni 2024.06.02 Faragó Dániel Erdei Mihály R33 Kunsági Postagalambsport Egyesület
HU-2024-N-43696 Sérült 2024.06.02 Fekete Gábor Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-D-739894 Tud repülni 2024.06.02 Lusták József Bogdányi István B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-P-46682 Tud repülni 2024.06.02 Xy Széles István Békés Tagszövetség
HU-2019-24-12873 Tud repülni 2024.06.02 Nagy Gábor Nem elérhetõ Zemplén Tagszövetség
HU-2023-P-45628 Tud repülni 2024.06.02 MOLNÁR PÉTER Zatykó József Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-07-71914 Tud repülni 2024.06.02 Gergő Szabó Mirjánu Claudien Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-D-778516 Kimerült 2024.06.01 Toronya Dúc Réti Miklós Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-45-5182 Kimerült 2024.06.01 Toronya Dúc Vágó István Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2021-P-39280 Tud repülni 2024.06.01 Gyurcsek Tibor Szalkai László Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2023-30-67220 Tud repülni 2024.06.01 József Tóth Ferenc Dél-Tisza Tagszövetség
HU-2023-D-744095 Tud repülni 2024.06.01 József Kauremszki József Villám Klub
HU-2021-08-15682 Elpusztult 2024.06.01 Czinder János Kovács István Észak II. Tagszövetség
HU-2023-13-67721 Tud repülni 2024.06.01 Attila Kiss Kósa Győző Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-08-48803 Kimerült 2024.06.01 Török Károly Nem elérhetõ Észak II. Tagszövetség
HU-2023-28-81002 Tud repülni 2024.06.01 Molnár László Zilai Gábor Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-13-72109 Kimerült 2024.06.01 Gyarmati András Gyarmati András Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-764942 Tud repülni 2024.06.01 József Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2023-30-64972 Tud repülni 2024.06.01 József Nem elérhetõ Aranyhomok Tagszövetség
HU-2023-15-56514 Tud repülni 2024.06.01 József Petrina Pál Richárd Békés Tagszövetség
HU-2023-N-34730 Tud repülni 2024.06.01 József Kónya Zsolt Törökszentmiklós Tagszövetség
HU-2022-01-1006 Kimerült 2024.06.01 Pavol Holka Doholuczki Tibor B-I. Szilasmenti Versenykerület
HU-2023-D-778739 Elpusztult 2024.06.01 Szederkènyi zsolt Adorjáni Mózes István Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2024-08-50772 Tud repülni 2024.06.01 Pataki Sándor Nem elérhetõ Észak II. Tagszövetség
RO-2024-527911 Tud repülni 2024.06.01 Imre Papdi Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-45-4226 Tud repülni 2024.06.01 Janes Gyula Morgós János Nyírség összevont (T-16 - T-14)
HU-2022-14-69584 Tud repülni 2024.06.01 Betti Komáromi Farkas László Nyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-23-49415 Kimerült 2024.05.31 Horváth Károly Bogdán Ferenc Karancs Versenykerület
HU-2016-26-67484 Kimerült 2024.05.31 Csaba Nagy Nem elérhetõ Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-02-97044 Tud repülni 2024.05.31 Bacsák Ferenc Fekete Gábor Villám Klub
HU-2023-12-90721 Tud repülni 2024.05.31 Emília Nagyová Kovács Rudolf Tatabánya Tagszövetség
HU-2023-11-68 Tud repülni 2024.05.31 Attila Kiss Kókai Csaba Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2024-29-29710 Tud repülni 2024.05.31 Prèm Zoltán Nem elérhetõ Bakony és Környéke Sport Klub
HU-2024-209-29710 Tud repülni 2024.05.31 Prèm Zoltán Nem elérhetõ Nyírség összevont
HU-2022-10-63145 Tud repülni 2024.05.31 Nyúka Tamás Sándor László Kókai Levente Hajdú Versenykerület
HU-2022-R-250574 Tud repülni 2024.05.31 Dávid Brudás Nagy János Hatvan és Környéke Tagszövetség
HU-2022-D-707373 Tud repülni 2024.05.31 Miklós Lakatos Nem elérhetõ Nem elérhetõ
Hú-2023-28-78669 Tud repülni 2024.05.31 Dénes Ferenc Nem elérhetõ Közép-Tisza Tagszövetség
HU-2023-N-36207 Tud repülni 2024.05.31 Filipovics Antal Palkó László Hatvan és Környéke Tagszövetség
HU-2023-D-764258 Tud repülni 2024.05.31 Tóth Csaba Szöllősi Károly Békés Tagszövetség
HU-2023-15-54956 Tud repülni 2024.05.31 Tari Tibor Barna Miklós Békés Tagszövetség
HU-2024-20-39565 Tud repülni 2024.05.31 Bodor Csaba Nem elérhetõ Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2023-D-767497 Tud repülni 2024.05.31 Miklos Kocsis József ifj. Kolumbia Sport Klub Versenykerület
HU-2023-06-61639 Tud repülni 2024.05.31 Juraj Hugyeczné Dezső Ilona Dunakanyar Tagszövetség
HU-2017-D-339884 Elpusztult 2024.05.31 hegylakó Hanich Mihály Kisalföld Postagalamb Versenykerület
HU-2021-N-22781 Tud repülni 2024.05.31 Fejős Zsolt Majer Gyula id. Aranyhomok Tagszövetség
RO-2023-2001848 Tud repülni 2024.05.30 József Széles Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2021-04-13330 Tud repülni 2024.05.30 Csányi Tibor Nem elérhetõ Dél-Duna Tagszövetség
HU-2023-20-33952 Tud repülni 2024.05.30 Bársony Mihály Nem elérhetõ Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség
HU-2022-13-58796 Tud repülni 2024.05.30 Jànos Kovács Khaut Antal Közép-Dunántúl Tagszövetség
HU-2024-D-865756 Tud repülni 2024.05.30 Attila Szabó Nem elérhetõ Nem elérhetõ
SK-2023-0107-602 Kimerült 2024.05.30 Zoltán Szőllősi Nem elérhetõ Nem elérhetõ
HU-2020-D-534441 Kimerült 2024.05.30 Fazakaszoltan Páli Lukács Dél-Duna Tagszövetség
HU-2023-26-26685 Tud repülni 2024.05.30 Iflinger K ároly Oláh Kálmán Tisza Tó Postagalambsport Versenykerület
HU-2023-04-30550 Tud repülni 2024.05.30 Balogh László Nem elérhetõ Dél-Duna Tagszövetség
HU-2024-30-74356 Tud repülni 2024.05.30 Ivácson Attila Nem elérhetõ Aranyhomok Tagszövetség
RO-2023-839316 Kimerült 2024.05.30 Tibor Bosnyák Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2023-D-788412 Tud repülni 2024.05.30 Szűcs Zoltán Nem elérhetõ Nem elérhetõ
RO-2004-659 Tud repülni 2024.05.30 Tóth Tibor Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
RO-2020-188397 Elpusztult 2024.05.30 Sándor Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
CRO-2023-24406 Kimerült 2024.05.30 Csaba Rákos Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2020-10-422920 Tud repülni 2024.05.30 Barkó László Nem elérhetõ Hajdú Versenykerület
CRO-2023-2701 Tud repülni 2024.05.30 Kalmár Károly Nem elérhetõ Magyar Postagalamb Sportszövetség
HU-2024-D-843309 Tud repülni 2024.05.30 Fodor Zoltán Nem elérhetõ Nem elérhetõ